הוסף למועדפים  קבע כדף הבית  צרו קשר  עבור לשער
 מאמרים בתחום הכושר Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

Thursday, April 09, 2009

 

האם אתם מוכנים להשקיע בעצמכם ? / איתן יזרע אור

 

מאת: איתן יזרע אור - מאמן כושר אישי, בעל ניסיון רב, המתמחה בהרזיה וחיטוב הגוף, לשינוי אורח חיים והגשמה עצמית.

 

 

כולם רוצים תוצאות- בד"כ מיידיות. מחליטים להתאמן, נרשמים למכון כושר, רצים בפארק, בים, הולכים בדרכים, לוקחים מאמן כושר אישי, לוקחים אבקות חלבון וכיו"ב.

 

המשותף לכולם - אין סבלנות, אין דרך. "התחלתי להתאמן אז חייבים עכשיו לראות תוצאות אצלי". ואז מה שקורה בד"כ או שמפסיקים לאחר זמן מה וחוזרים להרגלים ודפוסים ישנים, או שמתאמנים מדי פעם "מחתימים כרטיס" ומוצאים תירוצים למה אנחנו לא מגיעים לתוצאות.

האם מישהו שאל את עצמו מהו הזמן הסביר להגיע לתוצאות?, האם יש זמן סביר ? ובמה זה תלוי ?
האם אפשר לשפר מרכיבים פיזיים ונפשיים במהלך הדרך מבלי להתמקד אך ורק בתוצאות ? האם זה חשוב לנו ?

 

אני מאמין שצריך קודם להחליט – להציב יעדים קרובים ויעדים רחוקים - ושיהיו יעדים ריאליים. והכי חשוב !!! -  מה אנחנו מוכנים להשקיע בשביל זה ? זאת שאלת השאלות ובעצם גם התשובה שנקבל.

ברגע שנחליט על יעדים ונבין שזה מצריך מאיתנו השקעה, נראה רווחים עצומים אם זה במהלך הדרך ואם זה בהשגת היעד עצמו וגם לאחר מכן כשהרגלי חיינו ישתנו.

אני אומר לכם שמי שמשקיע רואה תוצאות בכל מקרה.

 

איך זה בא לידי ביטוי ?

אימונים: שגרת אימונים ע"פ היעד שנקבע. עדיף ומומלץ להתייעץ עם מאמן כושר לבנות תכנית מתאימה ולהתמיד בה. מומלץ מאמן כושר אישי הדרך הכי בטוחה ויעילה להשגת יעדים (תמיד עדיף להסתייע בבעל מקצוע ).

תזונה: הייתי ממליץ לקבל ייעוץ תזונאי – לאו דווקא בניית תפריט מכיוון שבייעוץ תזונאי מתייחסים לאדם ולגופו. כדאי לעשות בדיקות דם ובדיקות מדדים (אחוזי שומן, הקפים וכו').  כאשר רק בונים תפריט זה כללי מדי ולא תמיד מתאים לכל אחד (אפשר להוריד באינטרנט בלי בעיה...) לכן גם במקרה זה מומלץ להסתייע בבעל מקצוע .

סדר יום ומנוחה: חשוב להקפיד על סדר יום יחסית קבוע, ולשמור על זמני מנוחה מתאימים. הגוף צריך איזון -יציבות . מנוחה חשובה מאד ! מטעינה מחדש את ה"מצברים" שלנו .

לעשות דברים שאוהבים: אם זה עבודה, תחביבים, זוגיות, בילויים, לימודים . גורם לנו להתאהב בעצמנו כל פעם מחדש, מוסיף לנו אור ושמחה בחיים – חשיבה חיובית.

הימנעות מהרגלים רעים: עישון, אלכוהול, קפאין (אפשר במידה), צריכה מוגברת של מתוק, צריכה של שומנים רוויים, חוסר פעילות גופנית.

 

לסיכום - ברגע שנחליט להשקיע בעצמנו נגיע בטוח לתוצאות !

Previous Page | Next Page
תגובות
Currently, there are no comments. Be the first to post one!
Click here to post a comment
    
 שלח פניה ויתקשרו אליך עוד היום ! Minimize
שמך:*
טלפון ליצירת קשר:*
כתובת המייל שלך:*
ישוב מגורים:*
בעל מקצוע מבוקש:*
תיאור הפניה: 
Send

  
 תפריט ניווט Minimize
    
 קישורים רוחביים Minimize

 

פורטל הבריאות והכושר הישראלי FitPortal נועד לאפשר לך לקבל שירות בתשלום מבעל המקצוע המתאים לך ביותר בתחומים מאמן כושר אישי, דיאטנית קלינית, דיקור סיני, מאמנת כושר אישית. הפורטל משמש כבמה לפרסום בעלי מקצוע בתחומי הבריאות והכושר, אינו ממליץ על בעל מקצוע כזה או אחר, כאשר האחריות המלאה והבלעדית על נכונות ו/או דיוק המידע המפורסם בפורטל לרבות פרטי בעלי המקצוע, כל מידע המפורסם מטעמם וזכויות היוצרים בגין תמונות / תיאורים ומאמרים המפורסמים מטעמם, היא של בעלי המקצוע ושלהם בלבד. בעלי המקצוע והם בלבד נושאים באחריות לשירותים המוצעים וניתנים על ידם, ולפורטל אין כל אחריות בגינם. פניה לבעל מקצוע תועבר לבעל מקצוע מתאים אחד או יותר. למידע נוסף יש לעיין בתנאי השימוש.

                                                                                                                                                     

    
Copyright 2008 by Iris Almog
_________________________________
כניסה
אתר על ידי אתרים ת.ר. בע"מ  |  Site by AtarimTR LTD