הוסף למועדפים  קבע כדף הבית  צרו קשר  עבור לשער
 מאמרים בתחום הכושר Minimize

Current Articles | Categories | Search | Syndication

חדרי כושר - היתרונות בפעילות בחדר כושר למול חלופות אחרות  

חדר כושר, חוגים או מכשיר כושר ? לכל אחד מסוגי הפתרון הללו יתרונות וחסרונות. במאמר זה נסקור אותם ונראה מה אפשר להרוויח מפעילות בחדר כושר

קיראו עוד
למה צריך מתיחות בסוף אימון כושר ? / אוריה ג'יימס, מאמן כושר אישי לירידה במשקל, לשיקום פציעות, ילדים ונשים  

מאת: אוריה ג'יימס – מאמן כושר אישי , מאמן כושר אישי המגיע עד אליך, מתמחה באימון כושר לילדים, שיקום מוגבלויות ופציעות, נשים בהריון ולאחר לידה, אימון כושר לירידה במשקל, פיתוח גוף, כושר לגיל הזהב.

 

 

אימון כושר מחייב הקפדה על מספר אמצעי זהירות. תפקידו של החימום להכין את הגוף לאימון ולמנוע נזקים עד כמה שניתן. אך לא פחות חשוב לבצע מתיחות והרפייה בסיום האימון. רבים מאיתנו מזניחים את החלק הזה ומוותרים לעצמם על ההרפיה בסיום האימון.

קיראו עוד
איך לרוץ בצורה בטוחה / אוריה ג'יימס, מאמן כושר אישי לילדים, לגיל הזהב, לירידה במשקל  

מאת: אוריה ג'יימס – מאמן כושר אישי , מאמן כושר אישי המגיע עד אליך, מתמחה באימון כושר לילדים, שיקום מוגבלויות ופציעות, נשים בהריון ולאחר לידה, אימון כושר לירידה במשקל, פיתוח גוף, כושר לגיל הזהב.

 

בשנים האחרונות עלתה טענה כי הריצה היא פעילות מזיקה ופוגעת במפרקים. נכון שעבור אנשים מסוימים הריצה איננה מתאימה, ונכון שאי הקפדה על עקרונות אימון נכונים עלולות לגרום לנזק גופני, אבל אין צורך לשלול לחלוטין את הריצה.

 

הנה  כמה הנחיות שחשוב להקפיד עליהן

קיראו עוד
אימון כושר , חיטוב ועיצוב הגוף - איך מתחילים בכלל ? / ליאת פיטקובסקי, מאמנת כושר אישית , נטורופתית  

מאת: ליאת פיטקובסקי - מאמנת כושר אישית ונטורופתית, המשלבת אימון כושר גופני עם הכוונה תזונתית והתייחסות להיבט הרגשי.

 

 

אתמול כשיצאתי עם חברים, הבנתי דבר מאוד חשוב: לא כולם התחילו לרוץ בגיל 14, יש כאלה שמפחדים אפילו להשתמש במילה כי חושבים שזו קללה, ויש שהספורט העיקרי שלהם במהלך השבוע זהו המשחק כדורסל של יום חמישי (בטלוויזיה). אז לטובת כל אלה שאני מרגישה כי רוצים להתחיל, אך הפעם האחרונה שעשו ספורט היה בבגרות בכיתה יב, אשמח לתת מספר עצות שידחפו את ההחלטה לעשייה...

קיראו עוד
המלצות פעילות גופנית לאשה בהריון / מירב סיון - מאמנת כושר אישית, המתמחה באימון נשים בהריון ולאחר לידה, עבודה שיקומית אחרי פציעות וירידה מבוקרת במשקל.  

 

מאת: מירב סיוןמאמנת כושר אישית, המתמחה באימון נשים בהריון ולאחר לידה, עבודה שיקומית אחרי פציעות וירידה מבוקרת במשקל.

 

זה שאת בהריון, לא אומר שאת צריכה להזניח את הפעילות הגופנית שלך, צריך רק לדעת איך עושים את זה נכון. במאמר זה אתן דגשים כיצד לבצע אימוני כושר אירובים ואנאירוביים במהלך ההריון בצורה נכונה.

 

קיראו עוד
יתרונות אימון כושר אישי בהריון / מירב סיון - מאמנת כושר אישית, המתמחה באימון נשים בהריון ולאחר לידה, עבודה שיקומית אחרי פציעות וירידה מבוקרת במשקל.  

מאת: מירב סיוןמאמנת כושר אישית, המתמחה באימון נשים בהריון ולאחר לידה, עבודה שיקומית אחרי פציעות וירידה מבוקרת במשקל.

נשים רבות חוששות מפני אימון במהלך ההריון. ישנו מיתוס שאומר שאישה שלא היתה פעילה לפני ההריון, אסור לה להתחיל במהלך ההריון. מיתוס זה הופרך בשנים האחרונות עקב מחקרים שנעשו בתחום והוכיחו אחרת. הוכח שפעילות גופנית במהלך ההריון לא רק שאינה מזיקה אלא מועילה ותורמת רבות לאישה, כאשר לאימון כושר אישי מצטרפים יתרונות נוספים.

קיראו עוד
מה מותר ומה אסור בהריון / מירב סיון - מאמנת כושר אישית, המתמחה באימון נשים בהריון ולאחר לידה, עבודה שיקומית אחרי פציעות וירידה מבוקרת במשקל  

מאת: מירב סיון - מאמנת כושר אישית, המתמחה באימון נשים בהריון ולאחר לידה, עבודה שיקומית אחרי פציעות וירידה מבוקרת במשקל.

נשים רבות שעוסקות בפעילות גופנית כאורח חיים רוצות להמשיך בכך גם במהלך הריון.
ולעומתן ישנן לא מעט נשים שלא היו פעילות לפני ומחליטות שתקופת ההריון היא הזמן הנכון להתחיל.

במאמר זה אסקור יתרונות , דגשים והמלצות לגבי פעילות ספורטיבית בהריון.

קיראו עוד
Previous Page | Next Page
    
 שלח פניה ויתקשרו אליך עוד היום ! Minimize
שמך:*
טלפון ליצירת קשר:*
כתובת המייל שלך:*
ישוב מגורים:*
בעל מקצוע מבוקש:*
תיאור הפניה: 
Send

  
 תפריט ניווט Minimize
    
 קישורים רוחביים Minimize

 

פורטל הבריאות והכושר הישראלי FitPortal נועד לאפשר לך לקבל שירות בתשלום מבעל המקצוע המתאים לך ביותר בתחומים מאמן כושר אישי, דיאטנית קלינית, דיקור סיני, מאמנת כושר אישית. הפורטל משמש כבמה לפרסום בעלי מקצוע בתחומי הבריאות והכושר, אינו ממליץ על בעל מקצוע כזה או אחר, כאשר האחריות המלאה והבלעדית על נכונות ו/או דיוק המידע המפורסם בפורטל לרבות פרטי בעלי המקצוע, כל מידע המפורסם מטעמם וזכויות היוצרים בגין תמונות / תיאורים ומאמרים המפורסמים מטעמם, היא של בעלי המקצוע ושלהם בלבד. בעלי המקצוע והם בלבד נושאים באחריות לשירותים המוצעים וניתנים על ידם, ולפורטל אין כל אחריות בגינם. פניה לבעל מקצוע תועבר לבעל מקצוע מתאים אחד או יותר. למידע נוסף יש לעיין בתנאי השימוש.

                                                                                                                                                     

    
Copyright 2008 by Iris Almog
_________________________________
כניסה
אתר על ידי אתרים ת.ר. בע"מ  |  Site by AtarimTR LTD