הוסף למועדפים  קבע כדף הבית  צרו קשר  עבור לשער
 דיקור סיני לכאבי ראש מזער

cluster headaches , histamine headache – כאב ראש מצררי / אבי פלד

 

מאת: אבי פלד - מטפל ברפואה סינית, רפלקסולוגיה, תזונה טבעית ומאוזנת

 

cluster headaches , histamine headache או בשמו העברי – כאב ראש מצררי הנו כאב חזק ,חד ושורף, המופיע בפתאומיות ללא שום "אזהרה " בצד אחד של הראש, בתוך העין כולל הפנים והצוואר, מופיע מדי יום במשך כמה שבועות, ולאחר מכן נפסק למספר חודשים. הכאב מופיע בצורה מחזורית / מקבצי ומכאן שמו.

 

נפוץ יותר בלילה ומעיר משינה. לרוב יתלוו תופעות נוירולוגיות נוספות כגון דמע מוגבר ואודם בעין.

סימפטומים נוספים: אף סתום/נוזל , נפיחות ואודם בפנים ועוד. מכל סוגי כאבי הראש נחשב לסוג החזק ביותר.

ההתקפים עלולים להימשך שבועות עד חודשים מלווה בהפוגות. בממוצע רוב הלוקים בכאב ראש מסוג זה ידווחו על התקף מקבצי, לפחות אחת לשנה במשך חייהם.

 

לרוב הוא עונתי ויותר באביב או בסתיו. להבדיל מכאב מגרנה, כאב ראש מצררי אינו מוטב בשכיבה או מנוחה אלא להיפך. למרבה המזל, מצב זה נדיר יחסית ונפוץ יותר אצל גברים בכל הגילאים (רוב המקרים השכיחים הנם בגילאי 20-40).

 

הטיפול המערבי עוזר בהפחתת הכאב, תדירותו ועוצמתו אך אינו פותר את הבעיה.

 

בראיה הסינית כאב ראש כזה מוגדר המון פעמים כתקיעות של דם (ומכאן הכאב הדוקר והחד) יחד עם עליית חום/אש מהכבד. הטיפול המשלים במרפאתנו כולל דיקור סיני וקוריאני, התאמת תזונה נכונה בשילוב עם צמחי מרפא ותוספי מזון. הטיפול אינו קצר אך יעיל להפחתת הכאב בצורה משמעותית.

 

אברהם פלד Lic.ac

מומחה לרפואה סינית

    
 צור קשר ומטפל מוסמך יתקשר אליך עוד היום ! מזער
שמך:*
טלפון ליצירת קשר:*
כתובת המייל שלך:*
התמחות רצויה:*
ישוב מגורים:*
שם מטפל: 
הערות: 
שלח

  
 תפריט ניווט מזער
    

 

פורטל הבריאות והכושר הישראלי FitPortal נועד לאפשר לך לקבל שירות בתשלום מבעל המקצוע המתאים לך ביותר בתחומים מאמן כושר אישי, דיאטנית קלינית, דיקור סיני, מאמנת כושר אישית. הפורטל משמש כבמה לפרסום בעלי מקצוע בתחומי הבריאות והכושר, אינו ממליץ על בעל מקצוע כזה או אחר, כאשר האחריות המלאה והבלעדית על נכונות ו/או דיוק המידע המפורסם בפורטל לרבות פרטי בעלי המקצוע, כל מידע המפורסם מטעמם וזכויות היוצרים בגין תמונות / תיאורים ומאמרים המפורסמים מטעמם, היא של בעלי המקצוע ושלהם בלבד. בעלי המקצוע והם בלבד נושאים באחריות לשירותים המוצעים וניתנים על ידם, ולפורטל אין כל אחריות בגינם. פניה לבעל מקצוע תועבר לבעל מקצוע מתאים אחד או יותר. למידע נוסף יש לעיין בתנאי השימוש.

                                                                                                                                                     

Copyright 2008 by Iris Almog
_________________________________
כניסה
אתר על ידי אתרים ת.ר. בע"מ  |  Site by AtarimTR LTD