הוסף למועדפים  קבע כדף הבית  צרו קשר  עבור לשער
   Minimize

מקרים מהקליניקה

מאת: אפרת קרני-ניר – מומחית ברפואה סינית, דיקור, צמחי מרפא, שיאצו וטווינה.


הקלה על מיגרנות בהריון

מאיה (שם בדוי), בת 33 בהריון, הגיעה לקליניקה והתלוננה על מיגרנות קשות יומיומיות, כאשר אורכה של כל התקפה הוא עד 3 ימים. היא סיפרה שהיא סובלת ממיגרנות מאז ילדותה, ועד עתה השתמשה במינונים גבוהים של כדורים לשיכוך כאבים. מכיוון שהרופא המטפל אסר עליה להשתמש במינונים אלה במהלך ההריון, סבלה מאיה מכאבים בלתי נסבלים.

 

משום שנקודות הלחיצה הרלוונטיות לסינדרום זה אסורות לטיפול במהלך הריון, נאלצה אפרת, מומחית לרפואה סינית, להשתמש בכלים בעלי עוצמה פחותה, ולמרות זאת הושגו תוצאות משביעות רצון.

מאיה קיבלה סידרה של 15 טיפולי שיאצו, שבמהלכה חל שיפור משמעותי בתדירות הכאב ועוצמתו. מיגרנה הופיעה פעם בשבוע או שבועיים, לעומת 3-4 פעמים בשבוע לפני תחילת הטיפול, ועוצמת ההתקפות היתה נמוכה יותר, עד כדי כך שמאיה יכלה לעבור אותה לרוב ללא שימוש בכדור לשיכוך כאבים כלל.

 

למידע נוסף בנושא ליווי הריון ולידה (דולה) ולתיאום פגישת ייעוץ עם אפרת קרני-ניר - לחץ כאן

    
 צור קשר ואפרת תתקשר אליך עוד היום ! Minimize
שמך:*
טלפון ליצירת קשר:*
כתובת המייל שלך:*
ישוב מגורים:*
הערות: 
Send

  
 תפריט ניווט Minimize
    
 קישורים רוחביים Minimize

 

פורטל הבריאות והכושר הישראלי FitPortal נועד לאפשר לך לקבל שירות בתשלום מבעל המקצוע המתאים לך ביותר בתחומים מאמן כושר אישי, דיאטנית קלינית, דיקור סיני, מאמנת כושר אישית. הפורטל משמש כבמה לפרסום בעלי מקצוע בתחומי הבריאות והכושר, אינו ממליץ על בעל מקצוע כזה או אחר, כאשר האחריות המלאה והבלעדית על נכונות ו/או דיוק המידע המפורסם בפורטל לרבות פרטי בעלי המקצוע, כל מידע המפורסם מטעמם וזכויות היוצרים בגין תמונות / תיאורים ומאמרים המפורסמים מטעמם, היא של בעלי המקצוע ושלהם בלבד. בעלי המקצוע והם בלבד נושאים באחריות לשירותים המוצעים וניתנים על ידם, ולפורטל אין כל אחריות בגינם. פניה לבעל מקצוע תועבר לבעל מקצוע מתאים אחד או יותר. למידע נוסף יש לעיין בתנאי השימוש.

                                                                                                                                                     

    
Copyright 2008 by Iris Almog
_________________________________
כניסה
אתר על ידי אתרים ת.ר. בע"מ  |  Site by AtarimTR LTD