הוסף למועדפים  קבע כדף הבית  צרו קשר  עבור לשער
   Minimize

מקרים מהקליניקה

מאת: אפרת קרני-ניר – מומחית ברפואה סינית, דיקור, צמחי מרפא, שיאצו וטווינה.

 

דיקור מיוחד לילדים


יונתן (שם בדוי), תינוק בן שנה, הובא לטיפול כשהוא סובל מהיפוטוניה (חולשת שרירים), חוסר תיאבון וחולשת המערכת החיסונית, שהתבטאה בתדירות גבוהה של התקררויות וחום. בעקבות המחלות הוא נעדר רבות מגן הילדים, והוריו נאלצו להפסיד ימי עבודה רבים.


יונתן טופל בקופת חולים בפיזיותרפיה להיפוטוניה ובקליניקה של אפרת, בדיקור של שתי נקודות בלבד להגברת התיאבון וחיזוק המערכת החיסונית. הדיקור בילדים פעוטים הוא בצורת דקירה מהירה בלבד, בדרך כלל תוך כדי משחק, וללא השארת המחט בגוף. לרוב הילד לא מרגיש את הדקירה כלל, ולא חווה כאב. כבר לאחר הטיפול הראשון הוא החל לאכול כמויות גדולות יותר, ותנועותיו הפכו אנרגטיות יותר. מאז תחילת הטיפולים לפני כשנה וכמה חודשים ועד היום הוא כמעט ולא חלה שוב.

 

למידע נוסף בנושא טיפולים מיוחדים לילדים ולתיאום פגישת ייעוץ עם אפרת קרני-ניר - לחץ כאן

 

    
 צור קשר ואפרת תתקשר אליך עוד היום ! Minimize
שמך:*
טלפון ליצירת קשר:*
כתובת המייל שלך:*
ישוב מגורים:*
הערות: 
Send

  
 תפריט ניווט Minimize
    
 גוגל אנליטיקס Minimize
    
 קישורים רוחביים Minimize

 

פורטל הבריאות והכושר הישראלי FitPortal נועד לאפשר לך לקבל שירות בתשלום מבעל המקצוע המתאים לך ביותר בתחומים מאמן כושר אישי, דיאטנית קלינית, דיקור סיני, מאמנת כושר אישית. הפורטל משמש כבמה לפרסום בעלי מקצוע בתחומי הבריאות והכושר, אינו ממליץ על בעל מקצוע כזה או אחר, כאשר האחריות המלאה והבלעדית על נכונות ו/או דיוק המידע המפורסם בפורטל לרבות פרטי בעלי המקצוע, כל מידע המפורסם מטעמם וזכויות היוצרים בגין תמונות / תיאורים ומאמרים המפורסמים מטעמם, היא של בעלי המקצוע ושלהם בלבד. בעלי המקצוע והם בלבד נושאים באחריות לשירותים המוצעים וניתנים על ידם, ולפורטל אין כל אחריות בגינם. פניה לבעל מקצוע תועבר לבעל מקצוע מתאים אחד או יותר. למידע נוסף יש לעיין בתנאי השימוש.

                                                                                                                                                     

    
Copyright 2008 by Iris Almog
_________________________________
כניסה
אתר על ידי אתרים ת.ר. בע"מ  |  Site by AtarimTR LTD