הוסף למועדפים  קבע כדף הבית  צרו קשר  עבור לשער
   Minimize

 

אפריל 2009

 

 

המלצה על אפרת קרני-ניר – מומחית ברפואה סינית (אלרגיות)

 

שמי יעל, בת 27.

סבלתי מגיל צעיר מאלרגיות שהפריעו לשגרת החיים במהלך כל עונות השנה, והתגברו מאוד בעונות המעבר. הטיפול שניתן לי לאורך השנים כלל שימוש יומיומי בכדורים על בסיס סטרואידים, שאותם נטלתי בתדירות של עד  כ- 4 פעמים ביום.

 

לפני כשנתיים הגעתי לקליניקה של אפרת במטרה לנסות טיפול שונה, שיתכן ויביא להקלה המיוחלת.

הטיפול של אפרת התבסס על שיאצו, ובמידת הצורך שולב דיקור במחטים. בהדרגה, ובמקביל לשינויים תזונתיים בהדרכתה של אפרת, חל שיפור ניכר במצבי. התקפי האלרגיה הלכו ופחתו - הן בשכיחות והן בחריפות.

 

לאחר 3 חודשי טיפול שככו התקפי האלרגיה, עד שנעלמו לחלוטין. כמובן שבמקביל השתחררתי מן התלות שפיתח הגוף בכדורים נוגדי האלרגיה, וחזרתי לתפקוד מלא ותקין בחיי היומיום.

 

מעבר להצלחת הטיפולים בנושא שלשמו הגעתי לאפרת, הרי שהטיפול השבועי הוא בבחינת "מילוי מצברים" נפשיים- אני מבלה שעה שבועית של שקט ורוגע בקליניקה, ויוצאת טעונה באנרגיות. 

 

 

למידע נוסף בנושא רפואה סינית, שיאצו ודיקור סיני ולתיאום פגישת ייעוץ עם אפרת קרני-ניר - לחץ כאן

    
 צור קשר ואפרת תתקשר אליך עוד היום ! Minimize
שמך:*
טלפון ליצירת קשר:*
כתובת המייל שלך:*
ישוב מגורים:*
הערות: 
Send

  
 תפריט ניווט Minimize
    
 קישורים רוחביים Minimize

 

פורטל הבריאות והכושר הישראלי FitPortal נועד לאפשר לך לקבל שירות בתשלום מבעל המקצוע המתאים לך ביותר בתחומים מאמן כושר אישי, דיאטנית קלינית, דיקור סיני, מאמנת כושר אישית. הפורטל משמש כבמה לפרסום בעלי מקצוע בתחומי הבריאות והכושר, אינו ממליץ על בעל מקצוע כזה או אחר, כאשר האחריות המלאה והבלעדית על נכונות ו/או דיוק המידע המפורסם בפורטל לרבות פרטי בעלי המקצוע, כל מידע המפורסם מטעמם וזכויות היוצרים בגין תמונות / תיאורים ומאמרים המפורסמים מטעמם, היא של בעלי המקצוע ושלהם בלבד. בעלי המקצוע והם בלבד נושאים באחריות לשירותים המוצעים וניתנים על ידם, ולפורטל אין כל אחריות בגינם. פניה לבעל מקצוע תועבר לבעל מקצוע מתאים אחד או יותר. למידע נוסף יש לעיין בתנאי השימוש.

                                                                                                                                                     

    
Copyright 2008 by Iris Almog
_________________________________
כניסה
אתר על ידי אתרים ת.ר. בע"מ  |  Site by AtarimTR LTD