הוסף למועדפים  קבע כדף הבית  צרו קשר  עבור לשער
 דיקור סיני Minimize

 

המלצה לטיפול - דיקור סיני להקלה בתסמיני הריון

 

שלום לכן,

אני רוצה לשתף אתכן באפקטיביות של טיפול בדיקור שעברתי לתסמיני הריון.

 

החל מסוף השליש השני של ההריון התחלתי לסבול מתסמינים של צרבות קשות, שרירים שנתפסים בלילה ולא מאפשרים שינה רצופה ובכלל חוסר יכולת להירדם לזמן ארוך.

התסמינים הקשו מאוד על התפקוד היומיומי שלי בעבודה ובבית ובכלל מאוד סבלתי. הרופא אמר שעם השרירים והשינה אין מה לעשות ורשם לי מאלוקס לטיפול בצרבת (מאלוקס היא תרופה חזקה שמשתמשים בה לטיפול באולקוס).

 

החלטתי לפנות לרפואה האלטרנטיבית. הגעתי לאפרת קרני שהציעה טיפול בדיקור סיני. במקרה שלי זה עבד מיד. כבר אחרי הטיפול הראשון הרגשתי שיפור בכל התסמינים. הצרבת הכאיבה פחות, השרירים נתפסו פחות והצלחתי לישון יותר טוב ,מה שהחזיר את השפיות לחיים שלי. לא השתמשתי בשום תרופה. בנוסף לדיקור הקפדתי לקחת ברזל ושיניתי מעט את התזונה בהתאם להמלצות של אפרת.

המשכתי בטיפול עד סוף ההריון.

 

לקראת סוף ההריון אפרת החליפה את קומבינציית הדיקור לדיקור שמכין את הגוף ללידה.

החל משבוע 36 שתיתי תה עלי פטל, נדקרתי אצל אפרת וחשבתי חיובי. ילדתי את בתי בלידה טבעית (ללא משככי כאבים). מהרגע שנכנסתי לחדר לידה ועד הרגע שהיא יצאה עברו שעתיים וחצי.

 

כיום, הריון שני שבוע 30 סובלת מאותם תסמינים בצורה קשה יותר.  חזרתי לאפרת לדיקור השבוע וכבר יש הקלה בתסמינים. הצרבות פחתו במידה משמעותית וגם כאבי השרירים. אני אישית מתכוונת להמשיך בטיפול עד הלידה בתקווה להמשך הריון קל ולידה זורמת כמו שהייתה לי.

 

בהצלחה לכולן ולבני הזוג שלהן

שרון אלמוג

 

 

למידע נוסף בנושא ליווי נשים בהריון ולקראת לידה ולתיאום פגישת ייעוץ עם אפרת קרני-ניר - לחץ כאן

 

 

 

 

 

    
 צור קשר ואפרת תתקשר אליך עוד היום ! Minimize
שמך:*
טלפון ליצירת קשר:*
כתובת המייל שלך:*
ישוב מגורים:*
הערות: 
Send

  
 תפריט ניווט Minimize
    
 גוגל אנליטיקס Minimize
    
 קישורים רוחביים Minimize

 

פורטל הבריאות והכושר הישראלי FitPortal נועד לאפשר לך לקבל שירות בתשלום מבעל המקצוע המתאים לך ביותר בתחומים מאמן כושר אישי, דיאטנית קלינית, דיקור סיני, מאמנת כושר אישית. הפורטל משמש כבמה לפרסום בעלי מקצוע בתחומי הבריאות והכושר, אינו ממליץ על בעל מקצוע כזה או אחר, כאשר האחריות המלאה והבלעדית על נכונות ו/או דיוק המידע המפורסם בפורטל לרבות פרטי בעלי המקצוע, כל מידע המפורסם מטעמם וזכויות היוצרים בגין תמונות / תיאורים ומאמרים המפורסמים מטעמם, היא של בעלי המקצוע ושלהם בלבד. בעלי המקצוע והם בלבד נושאים באחריות לשירותים המוצעים וניתנים על ידם, ולפורטל אין כל אחריות בגינם. פניה לבעל מקצוע תועבר לבעל מקצוע מתאים אחד או יותר. למידע נוסף יש לעיין בתנאי השימוש.

                                                                                                                                                     

    
Copyright 2008 by Iris Almog
_________________________________
כניסה
אתר על ידי אתרים ת.ר. בע"מ  |  Site by AtarimTR LTD