הוסף למועדפים  קבע כדף הבית  צרו קשר  עבור לשער
   Minimize

יוני 2009

 

המלצה - דיקור סיני ומוקסה להיפוך עובר

ההמלצה מתייחסת לגבי אלה ווהל - מטפלת בדיקור סיני

 

יש פתגם בספרדית שבתרגום חופשי הפירוש שלו הוא " להאמין או להתפוצץ" !!!

 

אין לי איך להסביר את מעשה הקוסמות שהפעילה אלה ווהל, מטפלת בדיקור סיני, אני רק יודעת שהגעתי אליה בשבוע 36 עם עובר עקשן שסירב להתהפך, עם תור שמרחף מעל ראשי להיפוך חיצוני בבית-יולדות ובעיקר עם המון סטרס וחששות.

 

הגעתי לאלה אחרי יום עבודה ארוך, עייפה ורצוצה ומצאתי שקט ושלווה !!

אלה, (והחתולה שלה...), השרו מיד אווירה רגועה ונעימה שהשכיחה את כל החששות וגרמה לי להרגיש בבית, עשינו דיקור סיני ומוקסה ואני הייתי  די סקפטית, בבחינת אם זה לא יעזור זה בטח לא יזיק...

 

ואז- יום שישי, נסענו למוקד לעשות אולטראסאונד ואני עצבנית ורק רוצה כבר לחזור הביתה- נכנסנו לרופא ושמענו : "העובר עם הראש למטה..."

אין לי מילים לתאר את ההתרגשות, התדהמה וההקלה שחשתי באותו רגע, ואין שום משפט שמתאר טוב יותר את מה שהרגשתי פרט ל - "להאמין או להתפוצץ" !

 

אלה, המון המון תודה, באמת ומכל הלב !!

רותם

 

    
 צור קשר ומטפלת בדיקור סיני תתקשר אליך עוד היום ! Minimize
שמך:*
טלפון ליצירת קשר:*
כתובת המייל שלך:*
ישוב מגורים:*
הערות: 
Send

  
 תפריט ניווט Minimize
    

 

פורטל הבריאות והכושר הישראלי FitPortal נועד לאפשר לך לקבל שירות בתשלום מבעל המקצוע המתאים לך ביותר בתחומים מאמן כושר אישי, דיאטנית קלינית, דיקור סיני, מאמנת כושר אישית. הפורטל משמש כבמה לפרסום בעלי מקצוע בתחומי הבריאות והכושר, אינו ממליץ על בעל מקצוע כזה או אחר, כאשר האחריות המלאה והבלעדית על נכונות ו/או דיוק המידע המפורסם בפורטל לרבות פרטי בעלי המקצוע, כל מידע המפורסם מטעמם וזכויות היוצרים בגין תמונות / תיאורים ומאמרים המפורסמים מטעמם, היא של בעלי המקצוע ושלהם בלבד. בעלי המקצוע והם בלבד נושאים באחריות לשירותים המוצעים וניתנים על ידם, ולפורטל אין כל אחריות בגינם. פניה לבעל מקצוע תועבר לבעל מקצוע מתאים אחד או יותר. למידע נוסף יש לעיין בתנאי השימוש.

                                                                                                                                                     

Copyright 2008 by Iris Almog
_________________________________
כניסה
אתר על ידי אתרים ת.ר. בע"מ  |  Site by AtarimTR LTD