הוסף למועדפים  קבע כדף הבית  צרו קשר  עבור לשער
   Minimize

אנשים לפעמים שואלים - האם דיקור סיני באמת עובד ?

המקרה המתואר בעמוד זה הינו של לקוח אמיתי שטופל ע"י מטפלת בדיקור סיני

 

בחילות בהריון , הקאות בהריון - דיקור סיני

מאת אוריה עזאני

 

 

הבעיה: בחילות נוראיות בהריון, הקאות בהריון

 

תיאור מצב התחלתי: שירן הגיעה אליי בשבוע החמישי להריונה השני. מסתבר באבחון שגם בהריון הראשון היו בחילות אבל לא כאלו נוראיות. הפעם כל דבר עשה לה בחילה, ריח של בשמים, של אוכל, אפילו ריח הגוף של בעלה. מסתבר שלשירן תמיד הייתה בעיה במערכת העיכול עם נטיה לקלקולי קיבה, במיוחד אחרי ההריון הקודם.

 

תיאור הטיפול שניתן: לפי הרפואה הסינית יש בזמן הריון מרידיאן עיבור בשם צ'ונג שזרימתו כלפי מעלה, ואם הוא עובד באופן מוגבר, מאחר והוא דומיננטי בזמן ההריון, הוא יהיה זה שאחראי לבחילות בהריון. שירן עברה טיפול ראשון של דיקור סיני ומצבה השתפר קלות. אחרי הטיפול השני של דיקור סיני שלחתי את שירן הביתה עם "מחט" דיקור סיני ליד והראיתי לה היכן ללחוץ על זרוע היד כשהיא סובלת מבילה. נקודה זו מקלה על בחילות בהריון ובחילות באופן כללי. אחרי שני טיפולים נוספים של דיקור סיני הגענו למצב שעדיין יש בחילות אבל הן בשליטה. הטיפול החמישי של דיקור סיני כבר היה טיפול רגיל, טיפול "תחזוקתי" לאישה בהריון... טיפול שכלל הנחת 3 גרגרי מוקסה על נקודת דיקור סיני באיזור הרגל התחתונה, שתפקידה לעזור לעובר לגדול טוב יותר בתוך הרחם.

 

מצב אחרי הטיפול: באופן הדרגתי הבחילות עברו, הגוף שב לאיזון והתמלאו החוסרים האנרגטיים שהיו בגוף לפני ההפריה, וההריון נמשך בצורה תקינה, ונעימה הרבה יותר !

 

 

 

ליצירת קשר עם מטפל/ת בדיקור סיני המתמחה בטיפולי פוריות וגניקולוגיה - לחץ/לחצי כאן

    
 צור קשר ומטפל מוסמך יתקשר אליך עוד היום ! Minimize
שמך:*
טלפון ליצירת קשר:*
כתובת המייל שלך:*
ישוב מגורים:*
תיאור הפניה: 
Send

  
 מקרים מהקליניקה Minimize
    
 תפריט ניווט Minimize
    
 קישורים רוחביים Minimize

 

פורטל הבריאות והכושר הישראלי FitPortal נועד לאפשר לך לקבל שירות בתשלום מבעל המקצוע המתאים לך ביותר בתחומים מאמן כושר אישי, דיאטנית קלינית, דיקור סיני, מאמנת כושר אישית. הפורטל משמש כבמה לפרסום בעלי מקצוע בתחומי הבריאות והכושר, אינו ממליץ על בעל מקצוע כזה או אחר, כאשר האחריות המלאה והבלעדית על נכונות ו/או דיוק המידע המפורסם בפורטל לרבות פרטי בעלי המקצוע, כל מידע המפורסם מטעמם וזכויות היוצרים בגין תמונות / תיאורים ומאמרים המפורסמים מטעמם, היא של בעלי המקצוע ושלהם בלבד. בעלי המקצוע והם בלבד נושאים באחריות לשירותים המוצעים וניתנים על ידם, ולפורטל אין כל אחריות בגינם. פניה לבעל מקצוע תועבר לבעל מקצוע מתאים אחד או יותר. למידע נוסף יש לעיין בתנאי השימוש.

                                                                                                                                                     

    
Copyright 2008 by Iris Almog
_________________________________
כניסה
אתר על ידי אתרים ת.ר. בע"מ  |  Site by AtarimTR LTD